PROJEKTY INDYWIDUALNE

 

 

PROJEKTOWANIE ODZIEŻY

shop@sublipoint.pl

 

Jednego jesteśmy pewni: naszą najmocniejszą stroną jest kompleksowość

W naszej firmie sami wykonujemy projekty, druk oraz szycie. Posiadamy pełne zaplecze do produkcji odzieży sublimacyjnej.

Dlatego jesteśmy w stanie zrealizować WSZYSTKO nawet jeśli nie mamy tego w ofercie.

 

JEŚLI: JESTEŚ ZAINTERESOWANY ODZIEŻĄ ZE SKLEPU ALE CHCIAŁBYŚ NP. ZAMIEŚCIĆ NA NIEJ SWOJE LOGOTYPY

czytaj dalej:

Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie. Zapisz sobie co Ci się podoba i napisz do nas maila. Opisz w nim co chciałbyś zamieścić i gdzie. Jeśli chcesz dodać elementy graficzne typu logotyp koniecznie pamiętaj o dodaniu do maila załącznika!
Najczęściej zmieniamy dla was:
kolory na projekcie, dodajemy napisy oraz logotypy
PAMIĘTAJ! U nas nie płacisz dodatkowo za nadruk. Wszystkie elementy są zawarte w cenie koszulki.

Pełna personalizacja koszulki to koszt 30 zł. Po ustaleniu szczegółów i opłaceniu projektu dostajesz wizualizację. W cenie personalizacji masz 3 rundy poprawek. Po ostatecznej akceptacji projektu i ustaleniu rozmiarówki przechodzimy do realizacji.
Jeśli złożysz zamówienie w ten sposób otrzymasz 5% rabatu przy pierwszym zamówieniu. 

Przykładowe realizacje:

 

JEŚLI: CHCIAŁBYŚ STWORZYĆ CAŁKOWICIE INDYWIDUALNY PROJEKT

czytaj dalej:

 Tutaj mamy 2 opcje:

1. Przesyłasz nam swój gotowy projekt. W mailu opiszemy Ci wytyczne, które musi spełniać grafika na daną odzież. Służymy pomocą i naszym doświadczeniem. Za poprawnie przygotowane projekty do druku nie pobieramy dodatkowych opłat. Płacisz tylko za cenę koszulki.

2. MY tworzymy dla Ciebie całkowicie indywidualny projekt. Wyślij nam na maila swoją wizję. Możesz określić kolorystykę czy też przesłać własne inspiracje. Napisz co Ci się podoba, jakbyś widział swój team. W załączniku możesz przesłać swoje logotypy. Taki projekt to koszt 200 zł, w tym 3 rundy poprawek. Dla pierwszego zamówienia na podstawie projektu otrzymujesz 5% rabatu. Nie płacisz dodatkowo za personalizację i nadruki. 

Przykładowe realizacje:


JEŚLI: INTERESUJE CIĘ COŚ CZEGO NIE MA NA SKLEPIE

czytaj dalej:

W swoim doświadczeniu mamy sporo realizacji "nietypowych". Ustalanie szczegółów w przypadku takich zamówień trwa odrobinę dłużej ale dzięki temu możesz się cieszyć czymś totalnie unikatowym! 
Tutaj preferujemy kontakt telefoniczny. W pierwszym kontakcie zalecamy telefon do naszej specjalistki w zakresie konstrukcji odzieży celem przybliżenia tematu.

+48 692 453 739

Kolejno dalsze szczegóły możemy ustalać mailowo (kwestie graficzne) sublipointshop@gmai.com

Przykładowa realizacja - pokrowce na kaski rowerowe:

Źródło: https://www.facebook.com/BiuroPodrozyProSport
JEŚLI: CHCESZ ZAMÓWIĆ WIĘCEJ KOSZULEK DLA SWOJEGO TEAMU

czytaj dalej:

Zdecyduj się jaką chcesz odzież: zaprojektowaną indywidualnie, personalizowany produkt ze sklepu czy produkt ze sklepu. Dla dwóch pierwszych opcji zapoznaj się z treścią powyżej. Napisz do nas maila - my prześlemy cennik dla zamówień hurtowych. Rabatujemy zamówienia już powyżej 5 szt!

 JEŚLI: CHCESZ ZAMÓWIĆ KOSZULKI PONOWNIE

czytaj dalej:

Gwarantujemy powtarzalność projektów do 2 lat od ostatniej realizacji dla klienta. Możesz złożyć indywidualne zamówienie nawet jeśli wcześniej brałeś odzież w zamówieniu hurtowym. Nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów związanych z personalizacją. Płacisz jedynie za koszulkę według nakładu i obecnego cennika.


JEŚLI: CHCESZ ZAMÓWIĆ JEDNOKOLOWE KOSZULKI Z NADRUKIEM

czytaj dalej:

Opcja 1: Jeśli zależy Ci na jak najniższej cenie koszulki możemy zaproponować Ci koszulki bawełniane z nadrukiem. Wtedy prześlij nam na maila wszystkie wytyczne: kolorystykę, nakład, logotypy i ich wielkości, napisy z orientacyjną wielkością itd. My przygotujemy wizualizację i wycenę do przesłanych wytycznych. Przy tej formie zamówienia ilość nadruków i ich rozmiar ma wpływ na cenę koszulki.
Opcja 2: Wybierasz koszulkę od nas - w sublimacji. Koszulkę z pełnym nadrukiem dostajesz w cenie regularnej. Cena nie jest uzależniona od ilości nadruków, ani ich wielkości. Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów związanych z personalizacją.

 

KONTAKT:

TEL: +48 692 453 739 (kwestie krawieckie, techniczne, możliwości sprzętowe)

+48 531 361 068 (kwestie graficzne, wizualizacje, obsługa sklepu internetowego)

E-MAIL: shop@sublipoint.pl, sublipointshop@gmail.com

 

*Na życzenie klienta możemy wykonać odzież bez sygnatury producenta (logotyp sublipoint). Do ceny regularnej należy doliczyć 10%.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl